Filtrovať

Gél laky

Chceš byť na poprednom mieste v trendoch nechtov kedykoľvek počas roka? Pre nekonečnú krásu si môžeš vybrať decentné alebo lesklé, tŕňavé alebo klasické, jednofarebné alebo farebné gélové laky, ktoré čakajú v našom internetovom obchode. S farebnými gélovými lakmi od Nailgelu môžeš ozdobiť tvoje nechty sviežosťou a žiarivosťou, čím určite upútaš pozornosť všetkých. Nech ide o elegantné nudefarebné odtiene, vzrušujúce kovové efekty a tŕňavé gélové laky, alebo štýlové nechty so žiarivým vzhľadom. U nás každá farba má svoje čaro, výber je tvoj!

 

Vyber si krásne farebné gélové laky od Nailgel, ktoré zvýraznia osobnosť tvojich hostí alebo budú dokonalým doplnkom k moderným oblečeniam. Nech ide o neónové, pastelové, perleťové alebo prírodné farby, v našom internetovom obchode a u našich distribútorov nájdeš široký výber gélových lakov Nailgel. Naše gélové laky zvyšujú krásu umelých nechtov a každej dáme dodávajú osobitý vzhľad. V našom širokom výbere nájdeš všetko, čo hľadáš, od základných farieb, cez hravé a trendy odtiene až po špeciálne a vzrušujúce efekty. Naše gélové laky môžeš s istotou použiť na tvoje prirodzené nechty, gélom posilnené nechty alebo dokonca na porcelánové nechty.

Gél Nailgel compact base je základným gélovým materiálom (nazývame ho aj posilňujúca základňa), ktorý je mimoriadne hustý a dokáže aj výborne posilniť nechty. Vzhľadom k tomu, že väčšina z nich je farebná, môžeš s ním nahradiť aj farebný gélový lak. S pomocou lesklého gélu môžeš tento pracovný proces rýchlo ukončiť a ušetriť čas sebe aj svojim zákazníkom. Značka Nailgel neustále sleduje najnovšie trendy a nové techniky a technológie, takže v našej ponuke nájdeš aj gélové laky Liberty, ktoré dokonale kryjú už jednou vrstvou, alebo kolekciu gél lakov New Lipstick, ktorá bola inšpirovaná krásnymi farbami rúžov.

Na záver nespomenieme kolekciu gél lakov Disco Flash, ktorá je už samotná nesmierne hravá a žiarivá, ale jej pravý lesk ukáže až v tme. Na nanášanie naše gélové laky sú veľmi jednoduché a môžeš ich použiť na nechty na rukách aj nohách, aby tvoji hostia vyzerali úžasne z každej strany.

Vyskúšaj rôzne gélové laky z našej ponuky a nájdeš tých najobľúbenejších pre tvojich hostí na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, svadby, výročia alebo jednoducho každý deň.