Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 44,77 €
Farba
Stav produktu

Novinky

V kategórii noviniek v e-shope Nailgel vám vždy prinášame najnovšie gélové laky a doplnky na nechty, ktoré sú aktuálne v sezóne. Tu môžete objaviť najnovšie produkty na nechty a informovať sa o najnovších trendoch.

Nechajte sa očariť našimi najnovšími doplnkami, vďaka ktorým bude vaša práca ešte výraznejšia a krajšia! Ak máte radi rozmanitosť a radi skúšate nové veci, toto je miesto pre vás. Buďte kreatívni a vyskúšajte čo najviac nových gél lakov, dekoratívnych prvkov a techník. Verte mi, stojí to za to!


10Produkt 110

V našom e-shope nájdete najlepší nový dizajn nechtov. Vyberte si najnovšie inovácie v oblasti nechtového dizajnu, buildery a farebné gély s vynikajúcim pomerom ceny a kvality. Ponúkame vám dlhotrvajúce gél laky s vynikajúcim krytím, ktoré ozdobia nechty vašich zákazníkov fantastickými farbami. Ak sa chcete pustiť do sveta nechtového dizajnu, gélové laky, príslušenstvo a stroje, ktoré potrebujete na prácu v salóne, si môžete kúpiť z pohodlia domova v online obchode Nailgel.

Ak už máte vlastné nechtové štúdio, musíte myslieť na potreby všetkých svojich hostí, pretože očakávajú, že budete držať krok s najnovšími trendmi. Pretože vaše klientky milujú úžasné vzory a farby nechtov. Preto značka Nailgel ponúka stále nové produkty, ktoré sú veľmi žiadané. Potešte svojich hostí nechtovými zázrakmi z noviniek a úspech vás neminie. Neváhajte použiť profesionálne produkty na nechty v kategórii noviniek, ako je napríklad kolekcia Nailgel Rockstar. Ich aplikácia je mimoriadne jednoduchá, dlhotrvajúca a poskytuje dokonalé krytie, čoho výsledkom je spokojný zákazník, ktorý odchádza z vášho salónu šťastný.

Nailgel online shop ponúka široký sortiment základných produktov na starostlivosť o nechty a nechty, ako sú UV gély, laky a príslušenstvo. S nami budete vždy v aktuálnom dianí, nikdy vám neuniknú najnovšie trendy a budete vedieť, čo je nové v nechtovom dizajne. Nezabudnite, že vždy máme k dispozícii tie najlepšie farby.