Filtrovať

Príprava, lesklý gél

Jedným z najdôležitejších predpokladov úspešnej práce s nechtami je dokonalá príprava. Preto v e-shope Nailgel nájdete širokú škálu prípravných tekutín, podkladových base a podkladových gélov. Navyše to všetko môžete získať v špičkovej kvalite a za prijateľné ceny. 

Nail prep je ideálny na odmastenie a impregnáciu prírodných nechtov. Vždy účinne pripravte prírodný necht na nanesenie podkladovej vrstvy, čím sa zlepší aj priľnavosť medzi gélom alebo gél lakom a prírodným nechtom. Produkty Nailgel sú vhodné aj na problematické nechty.

Pri prípravku Nail Prep Liquid je dôležité, aby ste ho naniesli len na prirodzený necht, inak môže dôjsť k jeho poškodeniu. Preto jemne naneste tenkú vrstvu na povrch nechtu a nechajte ju v priebehu niekoľkých sekúnd vybieliť. Ak sú nechty vášho hosťa mastnejšie ako zvyčajne, je dobré použiť podkladovú vrstvu ako vrchný lak. Môžete ho použiť klasicky pomocou štetca alebo vo verzii s podkladovým perom. Je dôležité vždy naniesť podkladový lak pred prvou vrstvou gélu alebo gél laku.

Keď si vyberiete Nailgel, známy aj ako podkladový gél, môžete si byť istí, že dostávate do rúk vysokokvalitný výrobok, pretože náš sortiment neustále zlepšujeme na základe našich dlhoročných skúseností a prispôsobujeme ho meniacim sa potrebám moderného nechtového dizajnu. 

Podkladový gél zanecháva tzv. adhezívnu vrstvu, ktorá umožňuje pevné spojenie s gélom na nechty, pretože pri nechtovom dizajne ide predovšetkým o správnu priľnavosť. Keďže čiastočky základného gélu Nailgel ťažko priľnú k hladkým, mastným nechtovým platničkám, je potrebné povrch nechtu odmastiť a mierne zdrsniť. Tento proces sa najlepšie vykonáva pomocou leštičky na nechty. Potom na pripravenú nechtovú platničku naneste tenkú vrstvu podkladového gélu a nechajte ho vytvrdnúť v UV alebo LED lampe. Vzniknutá vrstva je ideálna na nanášanie gélu na nechty.

Nádherne spracovaný umelý necht je zakončený lesklým gélovým lakom. V internetovom obchode Nailgel nájdete širokú škálu lesklých gélových produktov v niekoľkých farbách, s leskom, matným alebo ultra leskom. Ďalšou výhodou gélu Nailgel gloss je, že vytvrdzuje pod UV a LED svetlom, je nefixovaný, rozpustný a flexibilný.