Šablóny na umelé nechty a tip na nechty

Máte radi výnimočné techniky tvorby nechtov? Chcete svojim klientkám ešte viac skrášliť ich vzhľad? Hľadáte pre svoju prácu kvalitnú šablónu alebo tip na nechty? V e-shope nailgel.sk nájdete širokú ponuku nechtových šablónov a tipov, ako aj všetky potrebné doplnky a materiály pre kvalitnú nechtovú tvorbu.


41Produkt 141

Pomocou šablóny alebo tipu vytvorte jedinečné nechty a splňte predstavy svojim klientkám, pretože technikou šablóny môžete vytvoriť aj nechty s prirodzeným efektom.

Šablóny na umelé nechty Nailgel sú ideálnym doplnkom na predlžovanie prírodných nechtov. Šablóny sú vyrobené z kvalitného papiera. Poskytujú optimálne tvarovanie a priľnavý povrch, ktorý zabraňuje skĺznutiu šablóny na prstoch.

Pomocou týchto šablónov Nailgel môžete svojim klientkám ľahko opraviť odštiepené alebo polámané nechty. Z hľadiska tvarov je najobľúbenejší motýľ, ktorý je ideálny aj na stavebný gél alebo akryl. Ďalším obľúbeným tvarom šablóny je metalická šablóna, ktorá vám pomôže vytvoriť smile líniu.

Tento typ šablóny by ste mali používať na brúsené líniové francúzske konce, stavebné gély a polygély.

Ďalším spôsobom predlžovania nechtov je stavba nechtov technikou tip, ktorá je mimoriadne obľúbená a poskytuje vám oveľa väčšiu voľnosť pri tvarovaní nechtov. Najlepším prostriedkom na to je kvalitný tip na umelé nechty. Ten si samozrejme môžete zaobstarať pre svoju prácu v e-shope Nailgel, kde nájdete širokú ponuku zdobiacich tipov a gélových tipov na nechty. Tu je potrebné spomenúť, že rôzne typy nechtových tipov sú veľmi flexibilné a dokážu vytvoriť naozaj pozoruhodné a krásne nechty. Rôzne tipy Nailgel sú vhodné pre všetky typy nechtov a sú mimoriadne dobre tvarované. Gélové tipy v našom e-shope sú vďaka svojej vysokej kvalite ideálne aj na aplikáciu polygélu. Vďaka nim je tvarovanie nechtov rýchle a jednoduché. Skutočné milovníčky nechtového dizajnu si tu nájdu to, čo hľadajú!