Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 44,77 €
Miera pokrytia
Farba
Effect
Stav produktu

Jarné farby gél laku

 


75Produkt 175

Chceš byť v popredí nechtových trendov počas celého roka? Jemné, jarne ladené, prirodzené odtiene, farby a sviežosť kvetín, fialová, žltá a červená - tieto úchvatné odtiene evokujú jarnú atmosféru. V tomto období nie je prebúdzanie prírody jediné, my ženy tiež kvitneme. Pretože jar je o kráse a móde. S gél lakmi Nailgel môžeš počas svojej práce dodať voľný priestor svojej kreativite aj teraz. Počas tejto sezóny budú na nechtov svojich hostí dominovať jemné pastelové farby a ich odtiene. Či už ide o odtieň nude, mätovú, béžovú alebo fialovú, týmito jemnými odtieňmi môžeš hostiam vytvoriť jarné a svieže nechty.

Aby sme zjednodušili výber pre svojich hostí, zozbierali sme pre teba ohromujúce jarné farby značky Nailgel. Ak hľadáš farebné gél laky, s ktorými môžeš ľahko vytvoriť úchvatné a krásne nechty, vyskúšaj si v Nailgel e-shope dokonalé jarné gél laky. Len pár príkladov. Slávna kolekcia Nailgel CCO, s jej skutočne vysokým leskom, dosiahneš najkrajší efekt. Druhým obľúbeným výberom bude kolekcia Liberty, to ti zaručujeme. Gél laky Nailgel Liberty sú dokonalé a plné života. Túto kolekciu alebo kolekciu Pure Love gél lakky inšpirovali jarné svieže farby, a preto sa dokonale hodia do tejto kategórie.

Gél laky Nailgel vysoko kvality zaručujú trvanlivosť a lesk aj počas jari. Vlastnosťou gél lakov Nailgel je, že majú strednú hustotu, samorozlievajú sa a nevtiekajú do zárezy, a to platí aj pre jarné odtiene gél lakov. Môžeš ich s istotou použiť na celú plochu nechtu alebo ako dekoráciu nechtov. Ich použitie je mimoriadne jednoduché, takže ich môže použiť aj začínajúci nechtový dizajnér.

Jarné, jemné farby gél lakov Nailgel, ich trvanlivosť a vysoký lesk z nich robia ozdobu pre tvojich hostí. S odvahou využi novinky jari, od odtieňa nude, cez pastelové farby, až po neonové farby, uver nám, nebudete sklamaní a tvoji hostia budú odchádzať s radosťou. A s krásnymi nechtami budú všetci tvoji hostia s istotou užívať lúče slnka.