Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 54,37 €
Farba
Stav produktu

InSpirit gélový lak

Inšpirujte sa najnovšími žiarivými farbami kolekcie Nailgel InSpirit! Čo to presne znamená? Nič iné než nádherné nechty s úžasným žiarivým leskom, a to až 5-6 týždňov. Myslíte si, že je to nemožné? No práve naopak, je to veľmi možné. Kolekcia produktov InSpirit od značky Nailgel je inovatívna kolekcia gélových lakov, ktorá poskytuje dokonalú trvanlivosť a intenzitu farby pre vašich hostí, a to ešte nie je všetko! Členovia kolekcie InSpirit sú tiež gélové laky prémiovej kvality, s ktorými môžete vytvárať rôznorodú a jedinečnú nechovú dekoráciu na nechty vašich hostí.


10Produkt 110

V roku 2023 rozšíril Nailgel svoju ponuku o kolekciu InSpirit gél lakov. Ako už názov napovedá, chceme ťa inšpirovať. Naša produktová rodina jednoznačne evokuje jaro a sviežosť, pretože sme prišli s úchvatnou farebnou škálou. K jaru patrí aj lesklý, jarný, kvetinový dizajn nechtov. Ale čo by si mal vedieť o InSpirit gél laku rodine? Ide ide o gél lak s vysokou pigmentáciou, krémovou konzistenciou, stredne hustým, ktorý dokáže zakryť už jednou vrstvou. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou Nailgel InSpirit gél laku je, že sa sám rozotrie, takže sa nevsakuje do zárezu. 3-fázový gél lak s jasnými, no elegantnými farbami, ktoré sa stanú obľúbenými medzi tvojimi klientkami.

Vzhľadom k tomu, že jar je obdobím obnovy, tvoje klientky radi osviežia svoj vzhľad. Preto je InSpirit kolekcia gél lakov v tomto období správnou voľbou! S touto kolekciou pridávaš na nechty trochu jarného sviežeho nadšenia. Nezabudni, farby boli vždy dôležité, či už pri oblečení, šperkoch alebo dnešných módnych nechtoch. S Nailgel značkou prinesieš do svojho nechtového štúdia trendy farby nielen na jar, ale počas celého roka. Nezabudni, veselé farby vždy dobre vyzerali na každom nechti, či už tvoja klientka bude mladá alebo staršia. S Nailgel InSpirit gél lakovmi budeš mať pocit jari a sviežosti v každom období a táto kolekcia nesmie chýbať vo tvojom nechtovom salóne!