Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 44,77 €
Miera pokrytia
Farba
Effect
Stav produktu

Nailgel farby gél laku


289Produkt
 

Farbivé gélové laky Nailgel sú k dispozícii v obrovskom výbere: od svetlých a prírodných odtieňov až po intenzívne farby, s ktorými môžeš vytvoriť kúzelné jedinečné nechty. Rozhodnutie je na tebe. Prečo si vybrať nás? Odpoveď je veľmi jednoduchá: Farbivé gélové laky Nailgel poskytujú plný kryt farby a umožňujú vytvárať jemné vzory počas zdobenia nechtov.

Naše farebné gélové laky čakajú na teba s vysokou kvalitou, a spojením s tvojimi kreatívnymi nápadmi inšpiruješ svojich hostí. Ale naše gélové laky vynikajú nielen farbou, ale vďaka špeciálnemu výrobnému postupu, vysokému pigmentu a krémovej konzistencii sa rovnomerne rozložia, nevtiekajú do rýh a perfektne kryjú v jednej vrstve. Stredná hustota umožňuje úspešné použitie farebných gélových lakov Nailgel pri zdobení nechtov.

 

Ak hľadáš farebné gélové laky s výnimočnými odtieňmi, ktoré sa neskladajú len v pohári, ale na nechtoch hostí prezentujú presne tú farbu, ktorú si želáš, vyber si gélové laky Nailgel! U nás nájdeš kolekciu Pure Love gélových lakov, ktorá obsahuje odtiene nude, alebo naše obľúbené CCO gélové laky, alebo napríklad produktovú rodinu gélových lakov Planet, ktorá evokuje farby zeme. Samozrejme, zoznam by sa dal ešte pokračovať, ale radšej sa pozri do našeho internetového obchodu a vyber pre hostí tie farby, ktoré môžu s istotou nosiť nielen na bežné dni, ale aj na rôznych udalostiach.