Jelentkezz március 3.-i, budapesti tavaszi nyílt napunkra ezen a Facebook eseményen!

 

Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 40,93 €
Miera pokrytia
Stav produktu

Moonlight gel laky

Moonlight gél laková rodina. Ako už názov naznačuje, táto špeciálna kolekcia gél lakov na nechtoch odráža odtiene mesia. Gél laky Nailgel Moonlight s odtieňmi bielej farby robia nechty tvojich hostí jedinečnými a elegantnými. Vďaka tomu sú naše gél laky Moonlight zaslúžene obľúbené, najmä medzi tými, ktorí by radi videli svoje nechty v bielom a jeho odtieňoch.

 


9Produkt 19

V produktovej rade Moonlight gél lakk nájdeme dva odtiene, ktoré vďaka jemným šmykľavým pigmentom dodávajú nositeľovi zvlášť očarujúci a prirodzený vzhľad. Tieto jemne lesklé pigmenty vytvárajú vzrušujúci efekt na nechty. Nailgel Moonlight gél lakk poskytuje trvácnu a profesionálnu farbu a lesk nechtov tvojim klientkám. Je jednoducho dokonalý pre akúkoľvek príležitosť.

Radu Moonlight gél lakk od Nailgel môžeš odvážne použiť na celú plochu nechtov alebo pri nail art dekorácii. Určite si už všimla, že kvalita konečného výsledku závisí od pekne pripravených nechtov. Je preto mimoriadne dôležité naniesť vybraný odtieň presne na precízne pripravené nechty tvojich klientiek.

S týmto gél lakom je príjemné pracovať, pretože je stredne hustý, nevtiera sa do záreze a na okraji nechtov môžeš pomocou štetca veľkosti 0 dokonale formovať tvar. Nailgel Moonlight gél lakk sa perfektne roztiahne, čo znamená, že sa sám vyhladí, vytvárajúc tak rovnomerný povrch. Pri jeho použití naneste 2 - 3 tenké vrstvy na povrch nechtov. Nechajte ho prijať tvar nechtu a potom ho vytvrdzujte pod UV- alebo LED lampou. Sám osebe dodáva nechtom tvojich klientiek úžasný lesk, ale ak ho zakryješ ešte vrchným lesklým gélovým lakom Nailgel Top Coat, ich zářivost zostane dlho trvácna.

Gél lak Moonlight v nádobe môžu pokojne používať aj začínajúce nechtové špecialistky, pretože s malým štetcom sa s ním dá úžasne ľahko pracovať.

Nailgel Moonlight gél lakk poskytuje trvácny a profesionálny efekt nechtov tvojich klientiek. Celkovo ide o krásny a dlhotrvajúci gélový lak, ktorý je ľahko aplikovateľný a kvalitou presvedčí každého. Nenechaj si ujsť, že pohľad tvojich klientov plný uznania je neodvratný.