Ozdobné flitre

Radi by ste si urobili trblietavý vzor na nechty, alebo by vaša klientka preferovala nenápadnejšie francúzske nechty? Vo webshope Nailgel môžete nájsť nekonečnú ponuku ozdobných flitrov. Naše flitre a trblietky vám umožnia dodať vašim klientkám jedinečný vzhľad. Za okamih môžete vykúzliť očarujúce vzory na nechty vašim klientkám.


10Produkt 110

S našimi flitrami na zdobenie nechtov môžete vzhľad stavebných nechtov nekonečne meniť v závislosti od príležitosti, na ktorú ich vytvárate. Nezabudnite, že s našimi materiálmi nikdy nevytvoríte dvakrát rovnakú nechtovú dekoráciu.

Široký sortiment ozdobných flitrov nájdete v e-shope Nailgel. Od svetlých po tmavé, od púdrovo ružovej po čokoládovo hnedú alebo dokonca akýkoľvek odtieň červenej, nech si vaša klientka vyberie ktorýkoľvek, dodáte jej nechtom úžasný vzhľad, s ktorým bude z vášho salónu určite odchádzať spokojná.

Nádherne vyhotovené a potom ozdobené úchvatnými flitrami dodajú nositeľke skutočne extravagantný a pútavý vzhľad. Flitre z gélu na nechty sa dajú ľahko zapracovať do povrchu nechtov. Nezabudnite, že naše ozdobné flitre sú vhodné aj pre začiatočníkov.

Na ktoré techniky môžete použiť flitre Nailgel?

Na obľúbenú techniku glitrového ombre
Na zapracovanie do Clear podkladu a gélu
Na zdobenie povrchu
S ozdobnými glitrami Nailgel môžete vďaka ich brilantným efektom vytvoriť skutočne trblietavé nechty. Úspech zaručený! Vysokokvalitné ozdobné trblietky Nailgel, známe aj ako nailfletti, sú dokonalým základným materiálom na vytváranie krásnych, hravých vzorov. Vďaka praktickým úložným boxom sú flitre vždy po ruke na vašom pracovnom stole, takže si vaši hostia môžu ľahko vybrať ten správny pre nich.

Na stránke nailgel.sk si môžete kúpiť ozdobné flitre v rôznych tvaroch a veľkostiach, ako sú napríklad mušľové fólie, fluoreskujúce mini glitre alebo slávne snow white glitre na vytvorenie krásnych slávnostných nechtov. Nechajte sa očariť širokou ponukou trblietavých ozdôb na nechty, ktoré ohromia vašich hostí.