Mr Grey gél lak

Šedé nechty vždy vyžarujú tajomnú eleganciu. Bez ohľadu na to, či sú krátke alebo dlhé, šedá je vždy v móde. Naše šedé gélové laky Mr. Greyt predstavujú absolútnu špičku v tejto farebnej oblasti. Každý odtieň je malým umeleckým dielom, ktoré nie len očiam poteší, ale poskytuje aj dlhotrvajúcu ochranu a pevnosť tvojim nechtom. Bez ohľadu na to, či ich použiješ na nechty svojich hostí alebo svoje vlastné, naše gélové laky vždy zaručujú jedinečný vzhľad a kvalitu. Nový špeciálny štetec v sklenenom obale umožňuje jednoduché a rovnomerné nanesenie, čím sa každý stáva profesionálnym majstrom manikúry.

 


6Produkt 16

Šedá vždy symbolizuje jednoduchú eleganciu a minimalizmus. Naše šedé gélové laky od Mr. Greyt obúkajú nechty do čistého a štýlového odtieňa šedej. Keď tvoj hosť vstúpi na pódium, nie je v centre diania žiadna dráma, ale jednoduchá šedá elegancia, ktorú zaručujú gél laky od Nailgel. Sušia sa bleskovo pod UV lampou, takže tvoj hosť môže rýchlo vyraziť a počas až 5 týždňov si užívať krásne sivé nechty.

Naše šedé gélové laky od Mr. Greyt majú strednú hustotu a každý odtieň je jedinečné umenie. Sú vhodné pre milovníkov minimalistického štýlu, ktorí v nich nájdu krásu. Môžete ich použiť samostatne alebo ako základ pre zdobenie. Šedá nikdy nevychádza z módy a je vždy štýlovou voľbou.

Používanie gélových lakov od Mr. Grey je jednoduché a rýchle. Aj začiatoční môžu byť odvážni pri ich používaní. Príprava nechtov, prípadné zhrubnutie povrchu a následné použitie Nailgel Primer na nechty. Nasleduje použitie bázového laku a sušenie 30 sekúnd pod UV lampou. Potom nanesiete požadovaný odtieň sivej farby v 2 vrstvách. Po každej vrstve znovu použite UV lampu. Na dokonalý povrch na konci použite Nailgel Ultra Shine Top Coat.