Lesklý gel

Lesklý gél je tiež nevyhnutnou súčasťou vášho nechtového salónu, pretože ním môžete dosiahnuť krásny a žiarivý lesk nechtov. Pri budovaní nechtov je základný náter mimoriadne dôležitý, ale rovnakú pozornosť by ste mali venovať aj konečnej povrchovej úprave, teda krytiu. Vďaka lesklému gélu môžete efektívne začať a ukončiť proces stavby nechtov. Obe fázy sú rovnako dôležité, pretože podporujú profesionalitu vašich služieb a zabezpečujú, aby vaši klienti odchádzali spokojní. Preto je dôležité používať kvalitné a trvanlivé materiály. 


19Produkt 119

Vaši klientky budú spokojné, keď ich krásne nechty budú dlho žiariť. Odporúčame vám našu najnovšiu inováciu, ultra jasný lak Nailgel, ktorý je vďaka špeciálnemu procesu temperovania ešte jasnejší a má dlhšiu trvanlivosť. Za spomenutie stojí, že má veľmi vysoký lesk a nefixačné vlastnosti. Ultra lesklý gél je trochu hustejší a ľahko sa rozteká, ale zostáva na mieste a vytvára dokonalú vaječnú škrupinu.

Vo webovom obchode Nailgel sa dá dostať lesklý gél, ktorý má viacero ďalších funkcií. Môžete ho použiť na tipy alebo gélové nátery, ale je ideálny aj na prekrytie gél laku. Nech už si vyberiete akúkoľvek techniku, konečný výsledok bude nádherný. Gél na nechty Nailgel Extra Top sl leskom poskytuje vysoký lesk, nádherný efekt, ktorý zostáva krásny a dlhotrvajúci. Extra vrchný lesklý gél obsahuje pridaný zvýrazňovač farieb, ktorý zaručuje, že svetlé a biele farby nežltnú. Konečný výsledok každého ohromí.

Určite viete, že dobre vybraný lesklý gél môže mať veľký vplyv na krásne vytvorené a zdobené nechty. V závislosti od výrobku dodá vrchný lak Nailgel vašim nechtom ešte väčší lesk, má vysokú odolnosť a vďaka tomu lesk vašich nechtov vydrží niekoľko týždňov. Niektoré z našich produktov, ako napríklad gél s leskom Nailgel Chameleon, obsahujú aj častice, ktoré dodajú nechtom ďalší lesk. Nezabudnite, že kolekcia lesklých gélov Chameleon vyzerá veľkolepo na tmavších farbách. Ako už určite viete, používanie lesku Nailgel je jednoduché. Na vhodne pripravené a potom vytvorené nechty naneste dve vrstvy gél laku vo vybranej farbe a po každej vrstve použite UV lampu. Nakoniec naneste poslednú vrstvu lesklého gélu a potom nechty umiestnite pod UV lampu. Gély sú nefixujúce, takže nevyžadujú žiadne ďalšie ošetrenie.