Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 38,75 €
Farba
Stav produktu

Pure Love gel laky

Krásne nude farby nájdeš v kolekcii Nailgel Pure Love gél lakov. Jasný a módný odtieň ako je nude, pudrová ružová alebo magenta, majú špeciálne miesto v srdci každej z nás a predstavujú elegantnú alternatívu, najmä pre trendy, prirodzené nechty. Pokiaľ ide o farebný svet, v tejto produktovej kolekcii nájdeš čisté, ženské odtiene, ktoré poskytujú veľmi pestrofarebný výber pre teba a tvojich hostí.

 


10Produkt 110

Vďaka jemným odtieňom kolekcie Nailgel Pure Love predstavujú ideálny výber pre dokonalý vzhľad. Jemný pastelový ružový alebo elegantný nahý odtieň, s nami sa pred tebou otvárajú možnosti nechtových konštrukcií.

Čo robí túto kolekciu gélových lakov tak osobitou? Gél laky kolekcie Nailgel Pure Love majú strednú hustotu, samonivelačné materiály na modelovanie nechtov, ich nanesenie pomocou štetca je mimoriadne jednoduché. Taktiež sa krásne rozprestierajú na povrchu nechtu. Trojfázové gélové laky, ktoré sa nevtiekajú do zárezy. Vďaka ich vysokému pigmentu poskytujú intenzívne krytie už po prvom nanesení.

Členovia kolekcie Nailgel Pure Love garantujú celoročne obľúbené prírodné odtiene nahých farieb, ktoré zabezpečujú trvalú a rýchlu prácu. Nezabúdaj, že samostatne alebo ako doplnkový odtieň sú nádherné. Aby si tieto jednoduché, elegantné pastelové odtiene ešte viac zútulnil, ozdob jednotlivé nechty strasmi alebo kombinuj farby s jemnými broskyňami.

Rovnako ako pri ostatných kolekciách gélových lakov od Nailgel, aj táto rodina gélových lakov je veľmi jednoduchá a rýchla na použitie. Môžu ich s istotou používať aj začínajúci módni návrhári nechtov. Takže gélové laky Pure Love sa pripravujú, nanesú, vytvrdia rovnako ako ostatné úžasné gél laky od Nailgel.

Na záver stačí, akoby si si v obchode nailgel.hu zabezpečil novú kolekciu gélových lakov Pure Love a aplikoval tieto úžasné farby na nechty svojich hostí. Uver nám, účinok je zaručený!