Filtrovať

Korálky, kamienky

Pre ženy, ktoré majú rady niečo výnimočné a očarujúce, nielen čo sa týka obliekania, ale aj nechtov, sú korálky a kamienky nevyhnutnosťou. Svojim hosťom môžete vytvoriť vzrušujúce trblietavé nechty s rôznymi vzormi. Preto špeciálne tvary a farby kamienkov a perál, ktoré sú k dispozícii v e-shope Nailgel, poskytujú čarovný lesk. Vyskúšajte naše krištáľové pixies alebo naše nádherné kamienkové formy, aby vaše očarujúce nechtové kreácie obdivovali všetci.

Vďaka štrasovým kamienkom môžu aj obyčajné francúzske nechty vyzerať vzrušujúco. Nechty vašich hostí sa budú trblietať ako diamanty a dodajú im extravagantný a očarujúci vzhľad.

Vyberte si webshop Nailgel, kde je vaša predstavivosť naozaj nemóa hranice. U nás môžete objaviť mnohé možnosti, ktoré vám kamienky a perly ponúkajú, pretože pôvab, rovnako ako ženská krása, nikdy nevyjde z módy. Naopak, štrasové nechty ponúkajú vždy niečo nové a vzrušujúce, čo tu môžete získať za priaznivú cenu. Ponúkame kamienky, krištáľové pixie a perly v širokej škále farieb a tvarov, ktoré môžete ľahko aplikovať na gél lak alebo gél.

Na vytvorenie úžasných nechtov existuje veľa spôsobov, napríklad zdobenie nechtov hostí malými kamienkovými vzormi. Teraz vás pravdepodobne zaujíma, ktoré farby kamienkov sú najobľúbenejšie. Strieborné alebo svetlé kamienky sú obzvlášť účinné na tmavom géle na nechty. Tvorba sa stane ešte žiarivejšou, keď skombinujete kamienky rôznych farieb. Nezabudnite, že tieto dekoratívne prvky nemusia byť vždy okrúhle. Pomocou kamienkov v tvare dažďových kvapiek môžete na nechtoch svojich hostí vytvoriť čarovné kvetinové vzory. Farebné perly na posypanie sa dajú krásne kombinovať aj s inými vzormi a prvkami na zdobenie nechtov. Je dobré vedieť, že čierne farebné perly na posypanie môžu dodať dramatický efekt každému nechtu. Menej je niekedy viac, ako hovoríme v každodennom živote, s jednou perlou alebo kamienkom môžete účinne dopĺňať svoj umelecky navrhovaný dizajn nechtov a vytvoriť tak jedinečný štýl.