Filtrovať

Stavebné gely

Posilnenie alebo predĺženie prírodných nechtov? Webový obchod Nailgel ponúka ten správny gél na nechty pre každú z týchto techník na stavbu nechtov. Už žiadne lámavé alebo popraskané nechty, len krásne gélové nechty. Prezrite si našu ponuku gélových nechtov!

Gél na nechty možno rozdeliť do troch rôznych skupín materiálov. Jedným z najdôležitejších je stavebný gél, ktorý je, ako už názov napovedá, určený špeciálne na stavbu. Hoci na trhu existujú husté gély na budovanie dlhých nechtov, webový obchod Nailgel momentálne ponúka len jednofázové gély na budovanie krátkych nechtov bez pilovania. Vďaka stavebným gélom Nailgel budú mať vaši hostia nádherné nechty tri až päť týždňov.

Druhou skupinou materiálov v našom sortimente gélových nechtov je akrylový gél, nazývaný aj polygél, ale známy aj ako polyakryl. Tento gél na nechty kombinuje dobré vlastnosti porcelánu a gélu. Je ľahko tvarovateľný, hustý, vhodný na dlhšie budovanie nechtov a vytvrdzuje sa pomocou UV lampy.

Treťou skupinou materiálov je farebný gél, ktorý môžete použiť výlučne na maľovanie alebo dekoráciu. Ak chcete pracovať so špeciálnym gélom, vyberte si chrómový gél Nailgel, ktorý môžete zafixovať alebo dokončiť svetlým gélom. Fixácia znamená, že niektoré materiály majú po aplikácii UV svetla tenkú lepkavú vrstvu. Môžete sa však rozhodnúť pre gél Nailgel Spider, ktorý nevyžaduje fixáciu a vytvrdzuje na svetle.

Pri stavbe nechtov pomocou gélu na nechty môžete použiť niekoľko metód: tip, šablónu a spevnenie nechtov. Môžete si vybrať 1-krokový gél, ktorý sa odporúča pre začiatočníkov. Veľmi uľahčuje prácu v salóne, pretože sa pevne vytvrdzuje pod UV svetlom aj pod svetlom LED. Je jednoducho dokonalý a nedá sa pokaziť. Pamätajte si, že gély na umelé nechty sú lepšie ako akýkoľvek tradičný lak na nechty, pretože krásne, dobre upravené nechty vyzerajú vizuálne oveľa silnejšie a pôsobivejšie. Náš sortiment vyhovie všetkým požiadavkám a vkusu, či už hľadáte konštrukciu na ruky alebo nechty na nohách. 

Stavebné gély našej značky, ako aj gély na zdobenie sa ľahko používajú na všetky zdravé nechty a ponúkajú atraktívny pomer ceny a kvality.  

Či už v nechtovom štúdiu alebo doma, naše gély na nechty a farebné gély Nailgel vám uľahčia premeniť nechty vašich hostí na malé majstrovské diela. Ak ste začiatočníčka, s gélmi na nechty Nailgel sa môžete rýchlo stať nechtovou dizajnérkou.