Vstavaná dekorácia nechtov

Chce vaša klientka niečo naozaj výnimočné alebo je pre ňu maľovanie nechtov príliš časovo náročné? Dymové fólie alebo zabudované sušené kvety vytvoria krásny vzhľad za niekoľko minút a sú k dispozícii v mnohých odtieňoch.


6Produkt 16

Použitie zdobenia nechtov je veľmi jednoduché. Na lepivý povrch môžete opatrne naniesť požadovaný vzor alebo ho ľahko zapracovať do rôznych akrylových farieb a gélov. Nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo, len lesklý gél ako konečnú úpravu. Vyskúšajte ich, uvidíte, ako ľahko sa s nimi pracuje, a nezabudnite, že môžete vytvoriť trvalé dielo.

Zdobenie nechtov Nailgel je veľmi výnimočné. Vysoká kvalita v kombinácii s veľmi detailným zdobením. Nechty zdobené farebnou dymovou fóliou ocenia všetci vaše klientky.

Pomocou týchto odľahčených kúskov fólie môžete vytvoriť ozdoby na nechty s rôznymi vzormi. Vysoko kvalitné dymové fólie Nailgel, dekorácie zo sušených kvetov ľahko priľnú k lepenej ploche. Môžete si tak presne naplánovať, aký tvar a dizajn s nimi chcete vytvoriť. Môžete si vytvoriť vzory a ozdoby na nechty v neuveriteľnej škále farieb a tvarov. Úchvatné kvetinové motívy, hravé tvary a výrazné geometrické línie sú len špičkou toho, čo môžete s týmito dekoratívnymi prvkami vytvoriť. Nádoba s 12 priehradkami je zásobená širokou škálou farebných fólií a sušených kvetov.

Gél lak a gél na nechty vám dávajú veľkú tvorivú slobodu pri vytváraní jemných, nápaditých vzorov na nechtoch. Ak však chcete dokonale ozdobiť upravené nechty svojej klientky, zvážte použitie farebnej dymovej fólie, najmä ak nemáte dostatok skúseností so štetcom. Pretože ani vtedy sa nemusíte zaobísť bez úžasných vzorov a ozdobných nechtov. Ak chcete, radi vám pomôžeme. Poskytneme vám rady a tipy, aby všetci vaše klientky odchádzali zo salónu spokojné. Samozrejme, ak si objednáte, pomôžeme vám s rýchlym doručením, pretože doručenie nasledujúci pracovný deň je pre nás samozrejmosťou.