Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 59,88 €
Miera pokrytia
Farba
Stav produktu

Dekadencia gélový lak

Či už ide o živé, svieže alebo trochu tmavšie odtiene, naše gélové laky v každom farebnom variante budú inšpirovať. V tomto duchu objavte rodinu produktov Nailgel s tmavšou farebnou paletou, gél laky Decadencia. Ktoré prinášajú rôznorodé krásne farby jesene vám a vašim hosťom. Veríme, že tieto nádherné farby z vás vytiahnu kreatívnu stránku.

 


11Produkt 111

Kolekcia Decadencia gél lakov so svojimi okúzľujúcimi jeseňovými odtieňmi dosiahne úchvatný výsledok, či už sa rozhodnete ich použiť samostatne alebo ich skombinujete s živými farbami z iných produktových radov. Svetlejšie farby vďaka svojej vysoká intenzite farieb oslnia nielen mladšie, ale aj staršie zákazníčky. Špeciálne farby gél lakov z kolekcie Nailgel Decadencia dokážu na nechtíky vašich hostí vytvoriť skutočne zářivý efekt. Táto vynikajúca trendy rodina gél lakov vám zabezpečí módný, no elegantný dizajn nechtov.

Ale odkiaľ táto sebadôvera? Kolekcia gél lakov Nailgel Decadencia je stredne pigmentovaný materiál, ktorý môže byť ľahko aplikovaný buď na celú nechtovú plochu, alebo ako dekoratívny prvek. Vďaka svojej špeciálnej krémovej konzistencii je veľmi ľahko použiteľný. Samonivelačný, takže neutečie do zárezov. Dajte si pozor na krásne tvarované okraje nechtov a použite štetcový nástroj. Tento gél lak je tiež vhodný pre akrylové alebo gélové nechty.

Ako ste už zvyknutí u ostatných produktov z radu gél lakov Nailgel, aj používanie Decadencia gél lakov je veľmi jednoduché a rýchle. Ako to funguje? Pripravte si nechty, zmatnite ich a potom ich ošetrite pomocou Nailgel Primeru. Naneste základný lak a nechajte ho vytvrdiť pod UV lampou 30 sekúnd. Potom naneste dve vrstvy zvolenej krásnej farby gél laku z kolekcie Nailgel Decadencia. Po každej vrstve použite UV lampu. Na záver nezabudnite použiť Nailgel Top Coat gél lak, aby ste dosiahli dokonalú farbu.

Toto odporúčame aj začínajúcim nechtovým dizajnérom, pretože s gél lakmi Nailgel dosiahnete rýchlo a efektívne profesionálne výsledky, ktoré určite pritiahnu obdivné pohľady. Vyberte si zo širokej škály farieb a ponořte sa do harmónie rôznych odtieňov!