Filtrovať
Miera pokrytia
Farba
Stav produktu

New Lipstick gélový lak

Okúzlite svojich hostí krásnymi nechtovými gél-lakovami z kolekcie Nailgel New Lipstick. Táto produktová rodina bola inšpirovaná krásnymi rúžmi. O akých farbách presne hovoríme? Pre nás ženy je to jasné, že keď ide o rúž, môže to byť len červená, bordová a malvová farba. Ale čo nechty?

 


4Produkt 14

Kolekcia Nailgel New Lipstick sa kúzelným spôsobom harmóniuje so šminkou vašich hostí. Nezabudnite, ide o naozaj pôsobivú rodinu gélových lakov, ktorá pritiahne pozornosť každého.

Ak by som mala zhrnúť túto kolekciu gélových lakov tromi slovami, prišli by mi na um slová inovatívne, trendy a výnimočné.

Špeciálne farby z kolekcie gélových lakov Nailgel New Lipstick môžu na nechtíky vašich hostí vykúzliť veľmi intenzívny efekt. Táto kvalitná trendy rodina gélových lakov vám zabezpečí módný, no elegantný nechtový dizajn. Nailgel New Lipstick je stredne hustý gélový lak, ktorý sa rýchlo nanáša a vyniká fantastickou samorovnateľnosťou.

Gélové laky New Lipstick môžete použiť ako základ pri skutočne extravagantných zdobeniach, ale ich živú farbu si samozrejme užijete aj pri lakovaní celej nechtovej plochy. Samozrejme, rovnako ako všetky ostatné gélové laky od Nailgel-u, aj túto rodinu si môžete zakúpiť v skvelej kvalite a za prijateľnú cenu, čo dodá vášmu nechtovej štúdiu nádheru. Vieme, že teraz máte k dispozícii skutočne klasickú a takmer nekonečnú kolekciu gélových lakov.

Gélové laky New Lipstick efektívne podporujú ochranu a posilnenie prirodzených nechtov. Používanie tejto rodiny gélových lakov je veľmi jednoduché a rýchle. Môžu ich s istotou používať aj začiatoční manikérski umelci. Pripravte nechty, rafinujte povrch a ošetrite ho pomocou Nailgel Primer-u. Použite základný lak a potom nechajte zaschnúť pod UV lampou 30 sekúnd. Následne naneste dve vrstvy krásnych farieb gélového laku Nailgel New Lipstick. Po každej vrstve použite UV lampu. Na záver nezabudnite použiť Nailgel Top Coat gél lak, aby ste dosiahli dokonalú farbu.