Stavebný gél / builder gél

V posledných rokoch svet nechtov sa výrazne rozširil s rôznymi inováciami. Na stránke nailgel.hu nájdete širokú škálu takých materiálov, ktoré vám umožnia pracovať rýchlo a pohodlne, od jednoduchej manikúry až po profesionálny nechtový dizajn. Jednou z týchto základných zložiek je stavbný gél alebo builder gel.. Stavebné gély Nailgel sú navrhnuté tak, aby boli vždy dokonalým pomocníkom v každodennom živote stylistky.


20Produkt 120

V e-shope Nailgel nájdete takú širokú ponuku stavebných gélov, že si môžete vybrať ten vhodný pre typ pleti vášej klientky v rôznych farbách (clear, milky, milky pink, pink a niekoľko cover nude farieb) a hustote. V ponuke nájdete aj jemnejšie samonivelizačné gély bez brúsenia na stavbu nechtov v salóne alebo hustejšie stavebné gély , ktoré sú určené skôr na stavbu extrémnych tvarov. Pohodlné používanie zaručuje optimálna veľkosť krásne navrhnutej nádobky, ktorá je mimoriadne praktická. Gély na nechty sú k dispozícii v rôznych veľkostiach: 5 ml, 15 ml, 50 ml.

Stavebné gély na nechty sa ľahko používajú a ich dlhotrvajúci účinok je vynikajúci. Stavebné gély dostupné v našom e-shope poskytujú optimálny základ pre ďalšie zdobenie nechtov. Stavebné gély sa môžu používať s technikou šablóny alebo tipu. Jednou z najlepších vlastností gélov na nechty Nailgel je, že sa nezatekáva do záhybov. Vďaka jednoduchému používaniu a stabilite je ideálny pre začiatočníkov.

Dôležité je, že skutočne krásne a dlhotrvajúce nechty si môžete vytvoriť len vtedy, ak sú vaše prírodné nechty správne ošetrené a upravené. Po riadnom odmastení a natretí nechtu vyberte šablónu správnej veľkosti a potom pomocou štetca jemne naneste kopček stavebného gélu na požadovaný povrch. Potom nechajte asi minútu pod lampou, odstráňte šablónu a môžete začať s tvarovaním nechtov. Takto vytvorený povrch je krásny sám o sebe, ale samozrejme ho môžete zafarbiť aj farebným gélom alebo dokonca gél lakom. Na záver naneste jednu vrstvu vrchného laku Nailgel Ultra Shine Top Coat.