Pilníky

Vďaka špeciálnemu dizajnu vám pilníky Nailgel umožnia vytvarovať nechty do správneho tvaru. Prírodné aj umelé nechty sa tvarujú pomocou pilníkov. Nezabudnite, že profesionálnu prácu zabezpečí len použitie kvalitného pilníka na nechty.


6Produkt 16

Určite si premýšľate, ktorý pilník kedy sa má používať v práci? Preto si v e-shope Nailgel môžete kúpiť niekoľko typov pilníkov na nechty. Líšia sa tvarom, zrnitosťou a materiálom, ale jedno majú spoločné: ich kvalita je dokonalá.

Ktorý z nich vybrať? Z klasických pilníkov na nechty sa na skracovanie nechtov, tvarovanie a úpravu drobných nedokonalostí najčastejšie používajú rovné pilníky a pilníky v tvare polmesiaca.

Papierový pilník Nailgel prémiovej kvality vďačí za svoju odolnosť pružnému ružovému vnútornému jadru a ultra bielemu japonskému papieru so zrnitosťou, ktorý spĺňa vysoké štandardy kvality. V e-shope Nailgel nájdete aj buffer prémiovej kvality, ktorý je ideálny na zmatnenie nechtov klientkám alebo na presné a precízne pilovanie jemných plôch. Ale nezabudnite na leštiaci pilník Nailgel, ktorý dodá nechtom vašim klientkám prekrásny lesk.

V našom e-shope sú k dispozícii pilníky na nechty v niekoľkých veľkostiach, ale najčastejšie budete používať pilníky 100, 150 alebo 180. Pilník 100 je vďaka svojej hrubozrnnosti vhodný na pilovanie tvrdších materiálov, ako je napríklad akryl. Ak tvarujete prírodné nechty, použite pilník s väčšou zrnitosťou, pretože prírodné nechty sú oveľa mäkšie. Ak tak neurobíte, môžete klientke polámať nechty alebo, čo je horšie, môžete ho zraniť. Ak chcete správne zmatniť nechtovú platničku, použite pilník alebo buffer 150 alebo 180.