Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 7 €
Miera pokrytia
Farba
Effect
Stav produktu

Show Time gélový lak

Začaruj neodolatelné nechty svojich hostí kolekciou Nailgel Show Time gél lakov. Motto tejto produktovej rodiny môže byť len jedno – neobmedzený lesk a žiara. S týmito gél lakmi sa každý tvoj hosť bude cítiť ako skutočná filmová hviezda, nielen na rodinných alebo firemných udalostiach, ale aj v bežných dňoch.


12Produkt 112

Najdôležitejšie je zvýšiť náladia hostí a najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je ohromujúca tvorba nechtov. Tento žiarivý dekoračný gél lak so sypkým leskom môžeš pokojne použiť na maľovanie celej plochy nechtu, alebo sa hodí aj ako dekoračný prvok na nechtoch. Nailgel Show Time gél lak je zároveň odvážny, trendy a elegantný.

Tvoji hostia túžia po dlhotrvajúcich, perfektne lesklých nechtoch, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sú aj odolné ako skala. Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo profesionálny nechtový dizajnér, Nailgel Show Time gél lak a ostatné produkty z rady Nailgel sú ľahko použiteľné. Umožňujú ti vytvoriť perfektné nechty pre tvojich hostí len niekoľkými krokmi.

Gélové laky Nailgel Show Time sme navrhli tak, aby sa optimálne uplatnili nielen pri konštrukcii nechtov, ale aj pri ich dekorácii. Sú to vzrušujúce efektné laky, ktoré samy o sebe poskytujú nádherný hravý lesk. Ich špeciálnosť spočíva v tom, že obsahujú rôzne druhy flitrových efektov a intenzívnych tŕňových častíc. Keď na ne dopadne svetlo, takmer sa rozžiaria. Vďaka rôznym veľkostiam a tvarom tŕňových častíc poskytujú Nailgel Show Time gél laky na nechty rôzny efekt v závislosti od intenzity svetla.

Jedná sa o trojdielny, stredne pigmentovaný gél lak, ktorý pokryje v 2-3 vrstvách a s ktorým môžeš vytvoriť jedinečné mini umelecké dielo. Dostupné v rôznych farbách. S nimi sa proces zdobenia nechtov stáva skutočne hravým.

S kolekciou gél lakov Nailgel Show Time ponúkame široký výber žiarivých farieb, aby dokonale vyhovovali každej chuti a typu nechtov. Týmito gél lakmi získa necht intenzívnu a žiarivú plochu.