Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 7 €
Farba
Stav produktu

Crystal Disco Flash - magnetické

Kolekcia Nailgel Crystal Disco Flash ponúka široký výber žiarivých gél lakov. Tieto ohromujúco žiarivé gél laky dodajú nechtom tvojich hostí lesklý a intenzívny povrch. Ver, že týmto gél lakom z kolekcie Crystal Disco Flash prinesieš do každého party náladie. Samozrejme, môžu byť nositeľné aj v bežných dňoch. Vďaka rôznym veľkostiam flitrových pigmentov tieto gél laky opakovane, v závislosti od intenzity svetla, poskytujú úplne odlišný efekt. Sú ľahko aplikovateľné, odolné, mimoriadne trvanlivé a pestré, pričom vždy dokonale zdôraznia krásu nechtov.


6Produkt 16

V tégli sa nachádza zaoblený koniec štetca, ktorý tvojej práci poskytuje presný a rýchly náklad. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby sledoval prirodzenú krivku a okraj nechtu. Ak chceš nechtom tvojich hostí dodať štipku očarujúceho žiarenia, použi na to Crystal Disco Flash gél laky - tvoj hostia o nich nebudú vedieť prestať hovoriť!

Vzhľad gél lakov z kolekcie Nailgel Crystal Disco Flash môžeš ešte viac umocniť pomocou magnéta, pomocou ktorého môžeš šklbmičky usporiadať do pôsobivých pruhov.

Ako sme už spomenuli, tieto gél laky skvele reagujú na svetlo, takže s nimi môžeš dosiahnuť rôzne efekty v akýchkoľvek svetelných podmienkach. Kolekcia Nailgel Crystal Disco Flash je trojdielna zložka, ktorá je odolná proti opotrebovaniu, ľahko sa aplikuje na nechtovú platničku a vďaka lepkavému účinku sa sama vyrovnáva a rovnomerne rozkladá. Preto je tento gél lak naozaj ohromujúcou voľbou pre fanúšikov žiarivosti.

Ak si z tejto kolekcie vyberáš gél lak, môžeš na povrchu nechtu hostí bez obáv používať dekoračné prvky, ale vďaka pigmentom a magnetickému účinku je aj sám o sebe dostatočne zdobný. Môžu ho s istotou používať aj začínajúci nechtoví dizajnéri alebo na domáce použitie. Po dokončení dekorácie nechtov odporúčame použiť Nailgel CCO Top Coat gél, ktorý zabezpečí krásnu a žiarivú farbu nechtov.

Vyskúšaj si kolekciu gél lakov Nailgel Crystal Disco Flash s dychberúcimi farbami pre krásne a zázračné efekty.