Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 76,77 €
Miera pokrytia
Farba
Stav produktu

Rockstar gélový lak

Kouzli svým hostům úžasné rockové nehty s pomocí kolekce Nailgel Rockstar gel lakov. Tuto produktovou řadu jsme pojmenovali podle rockových legend. Mezi tmavými barvami kolekce najdete jak třpytivé, tak jednobarevné laky, které se kouzelně sladí se stylem vašich hostů. S těmito energickými gel laky vytvoříte opravdový rock and roll efekt. Nezapomeňte, že tato rodina gel laků je skutečně působivá a přitahuje pozornost každého!

Ale co vlastně obsahuje naše kolekce Rockstar gel laků? Jednoznačně inovativní, odvážné a trendové gel laky. Doufáme, že už jste je vyzkoušeli!

 


13Produkt 113

Nailgel Rockstar gél lak s jeho špeciálnymi farbami dokáže na nechty tvojich hostí vytvoriť skutočne intenzívny efekt. Táto vynikajúca rodina moderných gél lakov ti poskytne trendy, no mladistvo elegantný nail art. Nailgel Rockstar je trojstupňový gél lak s priemernou hustotou. Vynikajúca rýchla aplikácia a fantastická samonivelačná schopnosť ho charakterizuje.

Lak Nailgel Rockstar môžeš použiť pri skutočne extravagantných nail artoch, ale jeho hlbokú farbu naozaj uplatníš pri celoplošnom nanesení na necht. Ako už si od nás zvyknutý, aj toto môžeš mať u nás vynikajúcej kvality a za výhodnú cenu, čím ozdobia tvoj salón.

Používanie príslušníkom kolekcie Nailgel Rockstar gél lakov je veľmi jednoduché a rýchle. Smelo ich môžu používať aj začínajúci mánikéri. Priprav si nechty, sfénikuj ich a potom ošetri povrch pomocou Nailgel Primeru. Použi bázu, a potom ju vytvrď pomocou UV lampy 30 sekúnd. Potom nanášaj krásne farby gél lakov Nailgel Rockstar vo dvoch vrstvách. Po každej vrstve použi UV lampu. Na záver nezabudni použiť Nailgel Top Coat svetelný gél, aby si dosiahol dokonalú farbu. Takto získa tvojich hostí vzhľad, ktorý je zároveň ohromujúci, divoký a prirodzený.