Filtrovať
Miera pokrytia
Farba
Stav produktu

Planet gélový lak

Nailgel Planet gél laky dokážu na nechty vašich hostí vytvoriť ohromujúci vzhľad. Táto kolekcia gél lakov odráža obľúbené farby jesene. Bohatá paleta odtieňov, farby zeme, karamel a oranžová dokonale zdôraznia štýl vašich hostí. Táto nádherná kolekcia gél lakov rozhodne zvádza hostí. Ako je to možné? Použitím gél lakov Nailgel Planet dosiahnete jedinečný efekt pri zdobení nechtov, môžete ich bezpečne používať na nechtoch vytvorených s tipom alebo šablónou. Týmto spôsobom môžete vytvoriť tajomné odtiene farieb a nechty vašich hostí budú pôsobiť veľmi pôsobivo. Členov kolekcie Planet gél lakov môžete zaujímavo kombinovať s rôznymi doplnkami na zdobenie nechtov.


11Produkt 111

Nailgel Planet gél lak kolekciu inšpirovali jeseňou farby a mystika okolo planét. Silné, tmavé farby ako slivka, karamel sú vždy trendy na jeseň. Úžasne evokujú jesennú atmosféru. Farby ako svetlá hnedá majú osobitnú úlohu v tom, aby vaši hostia boli vždy trendy a štýloví. Preto kolekcia Nailgel Planet gél lakov vždy ponúka elegantnú alternatívu, najmä pre starostlivo upravené, prirodzené nechty.

Pokojne použite aj vy Nailgel Planet gél lak, ktorý má veľmi vysokú pigmentáciu a vynikajúcu kryciu schopnosť. 

Členovia kolekcie Planet gél lakov sú stredne husté, samonivelačné, čo znamená, že s nimi môžete pohodlne pracovať, pretože sa nevtierajú do záhybov. Výsledok je jednoducho ohromujúci. Planet gél laky, ako aj ostatné Nailgel gél laky sú ideálne pre začiatočníkov aj skúsených majstrov nechtov. Tieto gél laky majú krátky čas zasychania a vďaka ich trvácnosti budú dlho žiariť v nádhernom svetle.

Použitím týchto lakov môžete okamžite vytvárať jedinečné a ohromujúce nechty. Bez ohľadu na akúkoľvek udalosť, použitím kolekcie Nailgel Planet gél lakov nebudete mýliť. Dokonca ich môžete ozdobiť kamienkami alebo inými dekoračnými prvkami. Výsledok môžete ešte zdokonaliť produktmi na dekoráciu nechtov od Nailgel.