Filtrovať
Cena (€)
1,89 € - 6,37 €
Miera pokrytia
Farba
Stav produktu

Summer Disco gélový lak

Vyber si čarovné letné farby dostupné v kolekcii Nailgel Summer Disco gél lakov. Nový závan v svete glitterových gél lakov prináša kolekcia Summer Disco gél lakov. Týmto skvelým gél lakom dodáva špeciálny lesk. Vďaka špeciálnym pigmentom perfektne žiaria pri svetle, čím ponúkajú oveľa viac než jednofarebné gél laky.


6Produkt 16

Obľúbená kolekcia Summer Disco gél lakov, ktorá na nezabudnuteľný spôsob rozžiari nechty, zaujme tvojich hostí aj počas najhorúcejších dní. Nailgel Summer Disco je prvá kolekcia gél lakov, ktorých členovia intenzívne žiaria aj pri prirodzenom svetle. Nechty vytvorené s pomocou Nailgel Summer Disco gél lakov sú krásne samy osebe, ale ozdobené kamienkami a strasskami sú ešte krásnejšie. Vďaka neuveriteľne žiarivému efektu bude konečný výsledok skutočne očarujúci. Pre udržanie dlhotrvajúceho lesku nechtov tvojich hostí je dobré použiť Nailgel Top Coat po zdobení nechtov.

Nailgel Summer Disco gél laky vyzerajú skvele nielen samy osebe, ale sú ideálne pre rôzne techniky zdobenia a konštrukcie nechtov. Môžeš ich použiť pri stavbe gélových a akrylových nechtov, a to nielen pri práci v salóne, ale aj doma. Vďaka ich vysoko kryciemu efektu sú zvlášť vhodné pre celoplošné farbenie nechtov. Nezabudni však na trendy zdobenia nechtov, ako je maľovanie kvetín, ktoré s týmito gél lakmi môžeš dokonale zrealizovať.

Extrémne krémová konzistencia Summer Disco gél lakov zaručuje krytie v dvoch až troch vrstvách, čo ti umožňuje efektívne dosiahnuť dokonalý výsledok. Summer Disco gél laky majú stredne pigmentované farby. Aj táto kolekcia sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči opotrebeniu. Výborným spôsobom sa kotví pod LED a UV lampou. Na záver ti radi poskytneme užitočný tip. Efekt Summer Disco gél lakov je najvýraznejší, keď ich aplikuješ na Milky podkladový lak. Odporúčame ho použiť aj pred vrstvou farby, efekt bude úžasný.