Paradise glitter gel

Samozrejme si tiež môžete vytvoriť žiarivé nechty pre svojich hostí pomocou inovatívnej kolekcie gél lakov Nailgel Paradise Glitter. Gél lak Paradise Glitter je efektný lak. Tento farebný gél lak vďaka kombinácii čiastočiek s glitterom dodáva vašim hosťom kúzelný vzhľad. Preto úžasne zdôrazňuje krásne farby týchto gél lakov. Gél lak Paradise Glitter je dokonalý na špeciálne príležitosti, ale môžete ho odporučiť aj svojim hosťom na bežné dni. Použitie tohto gél laku vám poskytuje množstvo kreatívnych možností pri vašej práci.


6Produkt 16

Cintorajúce glitterové gélové laky sú dostupné v rôznych farbách na webovej stránke nailgel.sk, kde môžeš plne prežívať svoju tvorivú slobodu. Vynikajúca kvalita gélových lakov Nailgel Paradise Glitter je ideálna aj pre začínajúcich nechtových dizajnérov. Ak si však chceš vytvoriť vlastné nechty doma, s touto rodinou gélových lakov to môžeš ľahko dosiahnuť.

Vďaka strednej pigmentácii je lak ľahko nanesiteľný na nechty a nevtierava sa do okrajov nechtov. Glitterové pigmenty v gélových lakoch Paradise Glitter poskytujú ohromujúci lesk. Táto kolekcia gélových lakov je stredne hustým dekoračným gélom, vyvinutým pre ombre techniky, a taktiež trojstupňovým gél lakom s dobou vytvrdzovania 30 sekúnd pod LED lampou.

Pred použitím Nailgel Paradise Glitter gél laku si vyber farbu, ktorá bude zodpovedať tvojmu zákazníkovi. Pre zářivý efekt priprav nechty bežným spôsobom, upiluj ich do želanej formy a odmastí ich. Potom na zvýšenie trvanlivosti použi základný lak a vytvrdzuj ho pod UV lampou 30 sekúnd. Keď to máš hotové, nanes gél lak Nailgel Paradise Glitter v maximálne dvoch tenkých vrstvách. Po každej vrstve použi UV lampu. Na záver uzavri manikúru tenkou vrstvou lesklého gél laku. Tak dosiahneš dokonale zářivý efekt. Niet pochýb, že to je jednoduché a úspech určite neostane dlho čakať. S istotou používaj kolekciu gél lakov Nailgel Paradise Glitter v tvojom nechtovalskom salóne a vytváraj vždy nádherné a kúzelné nechty pre akúkoľvek príležitosť.